Кошик
2 відгуків
+380 (97) 919-65-53
+380 (63) 474-70-34

Подвійні пам'ятники

Втрата близької людини – це завжди втрата, з якою допоможе впоратися лише час. Ми приносимо свої щирі співчуття, пропонуємо допомогу в облаштуванні місця на кладовищі. Наша компанія займається виготовленням пам'ятників, надгробків та інших елементів, які встановлюються на кладовищі.

Ми пропонуємо пам'ятники, виготовлені з гранітної плити високої якості. Це природний довговічний матеріал, який не змінить своїх зовнішніх показників навіть через довгі роки. Тому навіть по закінченню довгих років він буде велично стояти. Пам'ятники подвійні з фото від нашої компанії – це запорука того, що зображення не зітреться і не потьмяніє через кілька років.

У чому популярність подвійних пам'яток?

 Говорячи про декоративних елементах на цвинтарі, необхідно враховувати всі можливі нюанси. Дуже часто виникає питання про необхідність встановлення подвійного пам'ятника. Найчастіше це має сенс, коли чоловік і дружина покояться в одному місці. Так, родичі замовляють надгробки для двох, що вказує данину поваги родинним зв'язкам померлих. Крім того, таке рішення також позбавляє від зайвих турбот, дозволяє трохи заощадити. Звичайно, ціна за два одинарних пам'ятника буде дещо вищою, ніж за один подвійний. Крім того, догляд за єдиної гранітної стелою буде куди легше, ніж за двома окремими, які будуть розташовані один від одного на деякій відстані.

Замовляючи виготовлення пам'ятників на сайті granitber.com.ua, ви отримуєте стелу, яка буде вказувати на єднання сім'ї, а зовнішній вигляд буде досить органічним. Клієнт завжди може замовити оригінальний дизайн, епітафію, а також пам'ятники подвійні з фото. Ми пропонуємо також встановлення огорожі та іншого супутнього матеріалу. Наша компанія має великий досвід роботи з різними бюджетами, тому ми обов'язково підберемо найбільш оптимальний варіант. При цьому всі монументальні вироби виглядають велично. Один лише погляд на них здатний викликати спокій і повагу до померлих.

На сегодня двойные памятники из гранита пользуются большой популярностью. Кроме того, такие изделия можно выбрать в нескольких вариантах: с раздельными арками и цветниками или же в виде единой стелы с портретами, общим цветником, подставкой. Вариантов оформления гранитной стелы также много. Вы можете выбрать любой из понравившихся вариантов.

Двойные памятники из гранита

Каталог двойных памятников представлен большим разнообразием. Мы предлагаем оформить место на кладбище для семейной пары в двух вариантах:

  1. Подвійний спільний комплекс, який складається з єдиної горизонтальної стели. На стелі зображені два окремих портрета, а квітник, підставка загальні на двох.
  2. Подвійний пам'ятник з роздільними стелами у вигляді вертикальних пам'ятників або арок. У таких комплексів квітники та підставки можуть бути як окремими, так і спільними.

Будь подвійний пам'ятник з граніту вы сможете заказать у нашей компании. Помимо производства мы предоставляем доставку на место захоронения, монтаж изделия из гранита. Внимательно пролистав каталог с монументами, которые мы предлагаем, вы непременно найдете самый оптимальный вариант, исходя из бюджета, предпочтений. Но также мы можем выполнить памятник из гранита по вашему эскизу. Памятники можно украсить также различными декоративными изделиями, например, вазой или скульптурой. При этом конечная цена зависит от размеров, декоративности памятника, а также от сложности изготовления, места доставки.

Ми даємо гарантію на кожен свій виріб. Завдяки виробництву з «вічного " матеріалу», як називають граніт, хорошого сервісу, ви зможете отримати дійсно якісні ритуальні послуги.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner