Кошик
2 відгуків
+380 (97) 919-65-53
+380 (63) 474-70-34

Виготовлення гранітних пам’ятників в Житомирі

Все, що нам залишається, коли люди йдуть з життя, – це шанувати їхню пам’ять, і дуже хочеться зробити щось, аби запам’ятати їхній образ і зберегти його в своїх спогадах. Саме тому покійним встановлюють гранітні пам’ятники, Житомирська область – місце, де їх виробляють у відмінній якості. Обираючи матеріал, варто віддавати свій вибір найбільш міцним варіантам, завдяки яким виріб буде зносостійким, здатним простояти десятиріччями. Є в нього маса інших переваг, а замовити його можна у компанії Granitber, що можна зробити за прийнятними цінами, отримавши гарний результат та обслуговування високої якості.

Гранітні пам’ятники, Житомирська область: плюси

Їх у даних виробів цілком достатньо:

 • Вони є стійкими до будь-яких температурних, погодних умов. Їм не зашкодять перепади температур, вплив прямих сонячних променів, осади, спека, морози. Простоявши десятиріччями, вони не змінять свого зовнішнього виду, а їхня якість не знизиться.
 • Граніт є дуже твердим матеріалом, завдяки чому забезпечується висока зносостійкість виробів. Крім того, якщо купити пам’ятник, Житомир, виготовлений з нього, ця його здатність дозволяє виконувати будь-які дрібні деталі дизайну.
 • За такими надгробками легко доглядати. Постійних очищень від забруднень вони не потребують, а видалити їх дуже просто із застосуванням звичайних миючих засобів.
 • Даний матеріал буває різних кольорів, завдяки чому завжди можна обрати той з них, який максимально підходить. Найбільш звичним і поширеним є темно-сірий тон, але компанія Granitber, що працює в місті Житомир, пам’ятники з граніту пропонує і в багато яких інших кольорах.
 • На такому надгробку можна виконувати написи, портрет покійного у вигляді таблички. За бажанням є можливість періодично оновляти, змінювати її.
 • Даний матеріал вигляд має благородний, ефектний, до того ж, він є стійким до впливу абразивних речовин, що значно подовжує його зносостійкість, підвищує естетичність.

Враховуючи всі їхні переваги, пам’ятники, Житомир, ціни на які повністю себе виправдовують, є оптимальним вибором. Вагу вони мають чималу, але замовникам не варто турбуватись з приводу труднощів їхнього транспортування та монтажу, адже для цього можна скористатися послугами спеціалістів, які без проблем впораються з цими процесами. Щодо вартості надгробків з граніту, вона може дещо перевищувати вартість виробів з деяких інших матеріалів, але їхні численні переваги – причина того, що багато хто зупиняються саме на них.

Купити пам’ятник, Житомир: основи вибору

Аби він був правильним, варто враховувати деякі важливі критерії:

 1. Складові. Окрім основних елементів – стели, основи, у надгробку можуть бути ще й квітники, плита, столик, лавка, і всі ці деталі також можуть бути виготовлені з граніту, завдяки чому виходить гармонійна композиція.
 2. Форма обеліску. Найбільш поширений варіант, який вважається класичним – прямокутний. Не дивлячись на свою простоту, такі пам’ятники, Житомир, Коростишів, ціни на які пропонують цілком прийнятні, виглядають акуратно, вони не потребують особливого догляду. Нерідким вибором є фігурні стели, що бувають простими і с застосуванням складної обробки. Такі варіанти частіше замовляють, якщо є важливими естетичність, оригінальність. Якщо є бажання встановити на могилі покійного справжній витвір мистецтва, варто розглянути пам’ятники, Житомир, ціна яких буде дещо вищою за стандартні, з різьбою. Виглядають вони дуже граціозно, вишукано, при цьому ніяких додаткових елементів декору не потрібно. Можна виконати надгробок у вигляді лебедю, янгола, квітів, інших фігур;
 3. Одинарні або подвійні, потрійні (сімейні). Суть вибору зрозуміла вже із назви. Одинарні надгробки розраховані на одну могилу, а сімейні – на увічнення кількох людей, які поховані поруч. У другому випадку вироби, що пропонує компанія у місті Житомир – пам’ятники надгробні – ціну мають вищу за одинарні, але в результаті такі варіанти дозволяють зекономити. Річ у тім, що вартість двох виробів є вищою, аніж одного. Крім того, для таких надгробків виготовляється один квітник, плита, столик, лавка, що також дозволяє зменшити затрати.
 4. Розмір. Вибір цього параметру здебільшого є індивідуальним. Хтось віддає перевагу величезним стелам, а хтось є прихильником мінімалізму, в тому числі і в даному питанні. Незалежно від того, замовляєте ви одинарні гранітні пам’ятники, Житомир, або сімейні, і перший, і другий варіант є цілком прийнятними, рівно як і «золота середина». Головне, з чим потрібно визначитись перш за все – якою буде висота стели. Від цього показника залежить і розмір основи виробу, яка має бути міцною, надійною.

Багато хто, коли робить замовлення, віддають перевагу оригінальним рішенням. Наприклад, форма надгробку може бути у вигляді хресту, а комусь подобається варіант «скеля», при якому одна сторона виробу не шліфується, завдяки чому зберігається природній вигляд породи, що використовується.

Гранітні пам’ятники, Житомир від компанії Granitber

Ми працюємо з цим матеріалом, оскільки він є довговічним, якісним, а вироби з нього виходять стильними, естетичними, міцними. Спеціалісти підприємства займаються обробкою кращих видів граніту, які здобуваються на території України, безпосередньо в Житомирській області. З них виготовляються і надгробки, різні додаткові складові до них.

Заказати у компанії, яка працює в місті Житомир, гранітні пам’ятники, а мова йде про Granitber – означає отримати масу переваг, які полягають у наступному:

 • висока якість продукції, яка створюється справжніми майстрами своєї справи;
 • ми отримуємо матеріал напряму, не користуючись послугами посередників, відповідно, і вартість кінцевого результату клієнтам стане дешевше;
 • компанія виробляє надгробки будь-якого дизайну, виду;
 • наші спеціалісти надають послуги повного циклу, який складається як з робіт початкових етапів, так і встановленням виробів;
 • клієнт завжди отримає необхідну йому консультацію.

Крім того, пам’ятники з граніту в Житомирі ми виготовляємо в широкому ціновому діапазоні.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner