Кошик
2 відгуків
+380 (97) 919-65-53
+380 (63) 474-70-34

Елітні, ексклюзивні пам'ятники

З давніх пір люди висловлюють свою шану померлим, встановлюючи на їх могилі довговічні надгробки. Дуже часто даниною померлому вважалися ексклюзивні елітні пам'ятники і надгробки. При цьому створення скульптури – справа непроста, вимагає максимум творчості. Фахівці різного роду діяльності використовують свої знання для створення цього шедевра.

Граніт – це найбільш надійний і довговічний матеріал, який здавна використовують для облаштування надгробків, ритуальних скульптур та багато іншого.

Ексклюзивні елітні пам'ятники і надгробки для ваших померлих близьких

Як сучасні, так класичні елітні пам'ятники з граніту – це незвичайні надгробні споруди VIP-класу. Вони відрізняються особливими химерними формами, оригінальністю виконання і високою складністю втілення ідеї. Але крім унікальності і краси такі пам'ятки, як інші вироби з граніту, відрізняються високою надійністю, довговічністю, міцністю.

Найважливіше в ексклюзивному пам'ятнику або надгробку – це неповторність. Хоча на сьогодні досить складно придумати те, чого ще не придумали до нас. Тому важливо розуміти, що на 100% ексклюзивний виріб виконати практично неможливо. Проте, можна використовувати унікальні елементи, що додасть загальному ансамблю неповторності. Такого ефекту можна досягти не тільки за рахунок особливої вирізки форми, але також і додатковими деталями з граніту, різними виступами і вирізаними елементами на гранітній плиті.

Елітні гранітні пам'ятники за вашими ескізами

Якщо ви бажаєте оформити на кладовищі для своєї померлої близької людини по-справжньому унікальний надгробок, ми працюємо також за авторськими ескізами або виконуючи ескіз самостійно, відповідно до опису. Елітні надгробки, скульптури – це досить копітка робота. Ми виконуємо розробку 3D-моделі, щоб ви могли в точності ознайомитися з тим, як буде виглядати виріб на могилі. Крім того, ви можете замовити оформлення надгробків різними елементами, наприклад, хрестиками, літерами, табличками, різноманітними прикрасами. Але використовуємо також тонкі елементи, виготовлені з фотокерамики, надруковані на склі зображення і багато іншого, що дозволить зробити елітні гранітні пам'ятники по-справжньому унікальними.

Елітні гранітні пам'ятники від Granitber

З усіх організацій, які пропонують ритуальні послуги та виготовлення пам'ятників з граніту, нас вибирають тому що:

  • індивідуально підходимо до кожного замовника, враховуючи його бюджет, побажання;
  • для розробки ескізу ми виїжджаємо на місце поховання, щоб врахувати всі нюанси, виконати замовлення максимально ефективно;
  • при оформлении заказа сразу предоставляем смету всей работы, указываем окончательную сумму. Никаких подводных камней;
  • разрабатываем 3Д-модель памятника;
  • тщательно придерживаемся заранее оговоренных сроков выполнения работ;
  • мы предлагаем оптимальные цены на элитные памятники, купить которые вы можете на сайте или позвонить нам по телефону;
  • большой опыт работы в сфере изготовления гранитных скульптур, памятников, стел.

Кроме того, наша компания предоставляет гарантию на всю работу, а также на материал, из которого мы изготавливаем памятники и скульптуры.

Купити пам'ятник на нашому сайті ви можете швидко. У каталозі представлений великий вибір виробів. Але ми також працюємо за індивідуальними ескізами, щоб скульптура на могилі вашого близької людини була справді унікальною.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner