Кошик
2 відгуків
+380 (97) 919-65-53
+380 (63) 474-70-34

Виготовлення гранітних пам'ятників у Вінниці

Гранитные памятники в Виннице

Обираючи варіант оформлення місця поховання, фахівці рекомендують відштовхуватися від практичності й довговічності основного матеріалу. Гранітні пам'ятники в Вінниці можуть служити вдалим прикладом. Причина – зразкова міцність натурального каменю плюс естетика його зовнішнього вигляду, що ідеально підходить для даної задачі.

Надгробні пам'ятники в Вінниці – чому саме граніт?

Обираючи найкращий матеріал для виготовлення меморіальних скульптур, рекомендуємо ознайомитися з перевагами натурального каменю, а саме граніту:

 • стійкість до атмосферних опадів – гранітні надгробні пам'ятники в Вінниці без пошкоджень витримують дощ, сніг, обмерзання, перепади температур, ультрафіолет та інші види кліматичного впливу;
 • взірцева міцність – граніт не руйнується 50-70 років;
 • простота догляду – щоб прибрати бруд або пил з поверхні, потрібні лише м'яка ганчірка й тепла вода;
 • широкий вибір відтінків – сьогодні можна обрати матеріал, починаючи від коричневого, червоного тону, закінчуючи вугільно-чорними.

На гранітні пам’ятники в Вінниці ціни залежать від кольору основного матеріалу, тобто від кар'єру, з якого він видобувається, адже характерний відтінок вказує на походження. Популярним рішенням є чорний габро-діабаз. Червоний, жовтий, світло-коричневий – нестандартні відтінки для стели, що впливають на її вартість.

Гранітні пам'ятники в Вінниці – обираємо форму й розмір?

Форма стели – відправна точка під час замовлення. Розглянемо доступні варіанти оформлення, які сьогодні мають найбільший попит, популярність.

 1. Прямокутна форма.
  Найбільш популярний варіант, причина – висока швидкість виготовлення, простота встановлення. Додатковий плюс, на прямокутні гранітні пам’ятники у Вінниці ціни залишаються демократичними. З огляду на лаконічність ліній, відсутність специфічного виконання, прямокутна форма підходить будь-яким релігійним віруванням, конфесіям. Від розміру залежить, чи є можливість замовити прямокутну стелу для однієї людини або родинного поховання.
 1. Фігурні надгробки.
  Згідно з індивідуальними потребами й побажаннями, є можливість купити гранітний пам'ятник у Вінниці з криволінійним оформленням верху стели або нанесенням різьблення з боків гранітної плити. Використання високотехнологічного обладнання дозволяє надати гранітній заготовці будь-якої форми, завдяки чому кінцевий виріб має нестандартний, оригінальний зовнішній вигляд.
 2. Різьблені.
  Неординарні надгробні пам’ятники у Вінниці, при виготовленні яких беруть участь різьбярі, складно назвати стелами. Тут більше підходить визначення «гранітна скульптура». Ангели, лебеді, фігури за індивідуальним ескізом відрізняються естетикою зовнішнього вигляду, дозволяючи надовго зберегти пам'ять про близьку людину. Різьблені надгробки не потребують додаткового декоративного оформлення.
 3. Пам'ятник-хрест.
  Точність форм, чітка геометрія вимагають професіоналізму від майстра під час виготовлення гранітного хреста. Такий варіант виконання виключає гравіювання самої стели. Всі написи наносяться на керамічну табличку або робляться біля основи. Невеликий хрест іноді використовується для декорування прямокутної стели.
 4. «Скеля».
  Гранітні пам'ятники в Вінниці з відполірованою лицьовою стороною за гармонійного оформлення композиції виглядають стильно й презентабельно. Форма виключає обробку інших граней, крім лицьової, що надає стелі самобутності при збереженні природності форм натурального матеріалу. Простота виготовлення відбивається на ціні, роблячи «скелю» порівняно недорогим рішенням.

Створюючи надгробну композицію у Вінниці, пам’ятники неординарного оформлення, є можливість використовувати комбіновані рішення, що включають різні форми. Головна умова – загальна гармонія стилю.

Але як розібратися з розмірами надгробків? Відправною точкою є висота стели. Далі діє правило «золотого перетину» – пропорції, які помітили ще в Стародавньому Єгипті. Рекомендовані параметри:

 • чим вище обеліск, тим більше його ширина;
 • тумба завжди ширше стели;
 • ширина – приблизно ½ від висоти;
 • розміри квітника аналогічні розмірам обеліска, враховуються ширина й висота.

Дотримання правила «золотого перетину» – не обов'язкова умова під час замовлення, але за цих рекомендованих пропорцій комплекс набуває стильного, завершеного вигляду.

Складові елементи надгробку

Звичайно ж, на гранітні пам’ятники в Вінниці ціни залежать від типу й кількості використовуваних складових елементів. Обов'язковими компонентами є:

 • стела;
 • підставка – тумба повинна бути ширше обеліска, це гарантуватиме якісне й надійне встановлення, стійкість;
 • квітник – три гранітних балки, простір усередині яких можна засипати декоративними камінчиками або висадити живі квіти;
 • гранітна плита або альтернативний варіант: напівплита, яка закриває частину квітника, відкриваючи поверхню для встановлення вази або ритуальної атрибутики.

При виборі враховується й монтаж, ціна його залежить від складності виконуваних робіт. Бетонну основу, на якій буде монтуватися комплекс, можна замовити окремо або залити на кладовищі, з огляду на розміри ділянки. За оцінками фахівців, другий варіант є кращим рішенням, тому що дозволяє врахувати нестандартні параметри й скорегувати роботи, згідно з реальними розмірами.

Як і де вигідно замовити надгробок?

Цікавить практичний, довговічний варіант оформлення місця поховання? Рішення нескладне – якісні, надійні пам’ятники з граніту, ціни в Вінниці на які в компанії Granitber є найбільш прийнятними. Ми пропонуємо послуги виготовлення обелісків, стел та інших складових надгробного комплексу. Робота на високотехнологічному обладнанні, залучення професійних різьбярів та уважне ставлення до побажань клієнтів – ось наші основні принципи.

Зацікавила інформація? Потрібна докладна консультація за цінами, характеристиками використовуваних матеріалів і особливостям монтажу у Вінниці, районі? Зв'яжіться з нашими менеджерами, щоб отримати конструктивні відповіді.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner