Кошик
2 відгуків
+380 (97) 919-65-53
+380 (63) 474-70-34

Сходи з граніту

Сходи може стати справжньою прикрасою інтер'єру і екстер'єру будівлі. Правильно підібраний матеріал обробки ступенів, крім естетичної функції, повинен забезпечувати надійність конструкції, її безпеку. Тому відповідальні, далекоглядні замовники звертають увагу на гранітні вироби.

Вуличні сходи з граніту – оптимальний вибір

Граніт – один з найміцніших каменів, відомих людині. Надійність матеріалу обумовлює широке застосування в будівництві, незважаючи на значну вагу. Сходи з граніту для вулиці не розтріскуються від холоду, не змінюють колір під дією ультрафіолету, вони надійні і довговічні. Ця порода витримує коливання температури від -60 до +50 °С.

Гранітні сходи – це ідеальний вибір для сходів в місцях з інтенсивним рухом. Цей камінь не боїться каблуків, металевих набойок. Низька пористість породи перешкоджає всмоктуванню води, розтріскування на морозі. Широка колірна гамма дозволяє підібрати конструкцію для будь-якого фасадного рішення, а завдяки натуральності матеріал гармонійно поєднується з елементами ландшафтного дизайну.

Гранітні конструкції виробляють в 3 видах:

  1. Цільні. Цільними можуть бути тільки вуличні сходи з граніту. Виготовлені вони з монолітних блоків, стандартна товщина однієї сходинки – 10-20 см, ширина може змінюватись. При виготовленні цілісних ступенів потрібно звертати увагу на якість каменю. За формою розрізняють прямі конструкції, радіальні з плавним заокругленням і криволінійні – великий радіус сформований прямокутними плитами. Велика вага готового виробу вимагає спеціальної техніки при її встановленні, транспортуванні.
  2. Накладні. Такі конструкції встановлюються на готовий бетонний, цегляний або металевий каркас. Можуть використовуватися всередині приміщення або зовні будівлі. Складаються з горизонтальної проступи, під яку вертикально укладається подступенок. В цілях економії на металевий каркас встановлюють тільки проступ.
  3. Комбинированные. Такие изделия создаются различными фактурами. Используют комбинированные ступени для крыльца из гранита. Сочетание гладкой и шероховатой поверхностей препятствует обледенению, поэтому они безопасны зимой. Уменьшить эффект скольжения гранита позволяет специальная термическая обработка.

При изготовлении наружных конструкций следует стремиться к минимальному количеству стыков между плитами, ведь даже под самый защищенный шов может проникнуть влага, что уменьшит срок эксплуатации изделия.

Ступени из гранита для лестниц: положительные особенности материала

Східці для сходів з граніту мають високі пожаропрочными властивостями. Основний компонент породи – кварц, він витримує температуру до 700 °С. При цьому матеріал безпечний для використання всередині приміщення, він не виділяє токсичних випарів. Також граніт можна додатково обробляти, наносити бажаний візерунок або малюнок.

Сходи з граніту для сходів використовуються тривалий період без втрати візуальних, технічних характеристик. Ціна конструкції відповідає довговічності і якості матеріалу. Дрібні подряпини шліфуються, заново поліруються майстром, в результаті чого конструкція виглядає, як нова.

У компанії Granitber можна замовити сходи з граніту, якість якого відповідає нормативній документації та наших кліматичних умов. Для виробництва виробів ми використовуємо лише сертифіковану сировину. Замовникам надається консультація досвідчених фахівців, виїзд на об'єкт, комп'ютерна візуалізація проекту, послуги полірування реставрації.

Granitber гарантує надійну доставку у будь-яке місто України. Наші кваліфіковані майстри з досвідом здійснять монтаж сходових прольотів.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner