Кошик
2 відгуків
+380 (97) 919-65-53
+380 (63) 474-70-34

Різновиди одинарних гранітних пам'ятників

Різновиди одинарних гранітних пам'ятників

Втрата близької людини – це завжди горе і нещастя. Після втрати залишається тільки пам'ять. Granitber пропонує пам'ятники з граніту недорого в Бердичеві. З великого каталогу можна вибрати оригінальний пам'ятник будь-якої форми. На пам'ятники з граніту ціна в Granitber завжди доступна. Тут є варіанти на будь-який бюджет.

Чому для виробництва пам'ятників використовується саме граніт

 Граніт – це камінь надійний і міцний. Йому не страшна морозна зима чи жарке літо. В наших широтах він легко переносить будь-які природні явища. Правильно встановлений монумент з цього каменю буде стояти кілька десятків років. Цим обумовлена величезна популярність даного матеріалу при виготовленні могильних плит.

Граніт має багато незаперечних плюсів»:

 • стійкість до низьких, високих температур;
 • високу щільність;
 • погане водопоглинання;
 • стійкість до стирання;
 • стійкість до дії абразивних речовин;
 • не вимагає регулярного або складного догляду;
 • підходить для виготовлення будь-яких предметів меморіального комплексу (зокрема і крамничок, столика, ваз);
 • доступна ціна. На одинарні пам'ятники з граніту ціни набагато нижче, ніж, наприклад, на вироби з мармуру.

Красиві пам'ятники з граніту: особливості

Гранітні надгробки характеризуються яскравим блиском, високою твердістю. Такі характеристики притаманні натуральному матеріалу. Елітні пам'ятники з гранітудовговічні і міцні. При правильній обробці каменю на ньому не з'являться сколи або тріщини.

До головних переваг гранітних надгробків можна віднести:

 • приємний зовнішній вигляд;
 • високу міцність;
 • тривалий термін служби;
 • багатий вибір кольорів.

Оригінальна фактура каменю, велика кількість кольорів дозволяють виготовити монумент, який буде виглядати солідно і оригінально.

З часом одинарні пам'ятники з граніту не каламутніють, на них не стираються написи. Будь-яке зображення на граніті надовго зберігає свій первісний вигляд. Гранітні вироби не бояться впливу навколишнього середовища, перепадів температур, атмосферних опадів і т. д.

Щоб гранітний надгробок багато років стояло без перекосів, важливо витримати паузу в рік після поховання людини. Це необхідно для того, щоб земля на могилі ущільнилася, перестала рухатися. При нехтуванні таким моментом є великий ризик, що з часом навіть самий якісний виріб перекоситься або зовсім впаде. Тоді доведеться провести демонтаж монумента, її нову установку.

Одинарні пам'ятники з граніту: види

Пам'ятники з граніту в каталозі є для одного і двох чоловік. Монумент для однієї людини – одинарний – складається з плити (арки), підставки і квітника. Ці елементи входять в стандартний комплект. У залежності від габаритів монумент може бути:

 • метровим (в такому випадку висота арки буде становити 1 м);
 • комплектом 1,2 м на 0,6 м (висота арки – 120 см);
 • комплектом 1,4 м на 0,7 м (висота арки – 140 см);
 • нестандартного розміру.

Виготовлення пам'ятників з граніту можливо з вертикальною, горизонтальною плитою. Форма їх може бути практично будь-хто.

Класичний варіант – плита прямокутної форми. Такі варіанти завжди користуються попитом. Для їх виготовлення не потрібна дорога фігурна різка. У надгробки з прямокутної плитою велика лицьова частина, на яку можна нанести написи, фото, малюнок. Вироби цього типу виготовляються швидко, мають доступну ціну.

Гранітні монументи з фігурною плитою одразу виділяються серед всіх інших на кладовищі. У таких моделях можна втілити практично будь-яку фантазію. Плита може бути вирізана у формі квітів, хвилі, серця, куполи, різних предметів покійного.

Фігурні надгробки бувають:

 • з вертикальною плитою з асиметричною верхньою стороною, лініями у вигляді хвиль, візерунками тощо;
 • з плитою, різної зі всіх сторін. Найчастіше в таких варіантах відсутні прямі лінії. Але, незважаючи на це, для виробів характерна пропорція, обов'язково є художній зміст. Кожен елемент такої плити продуманий, виглядає дуже гармонійно, красиво;
 • втіленням складного дизайнерського рішення з допомогою скульптурної різання. Умілий майстер виріже на плиті квіти, дерева, серця, тощо;
 • з додатковими елементами, наприклад, накладками з металу, статуетками.

Зробити монумент красивіше можна, використавши камінь з відтінком (червоним, зеленим, сірим і т. д.).

На поверхні граніту можна виконати гравіювання – таким способом можна нанести напис або фотографію. Це зробить навіть саму звичайну класичну форму плити оригінальною.

Красиві пам'ятники з граніту можна замовити у нас в меморіальному комплексі. Це повний комплект для облаштування могили, в який входять вази, кулі, лампадки, столик, лавочка, скульптури.

Дізнатися, яка на пам'ятники з граніту ціна в Бердичеві можна у менеджера компанії Granitber. При виготовленні вироби за індивідуальним замовленням оплачуються додаткові витрати по каменю, витрат сил, часу. Зате монумент, виготовлений за вашим ескізом, буде виглядати оригінально, нестандартно.

Виготовлення пам'ятників з граніту: чому варто звернутися в Granitber

Granitber – это компания с 18-летним стажем, которая занимается изготовлением, доставкой, установкой гранитных надгробий по всей Украине. Granitber заработала свой авторитет безупречным качеством, творческим подходом к выполнению работы. На нашем сайте представлены одинарные монументы по разной цене.

Увидеть памятники из гранита на фото в Бердичеве цена можно в нашем каталоге на сайте. Там всегда:

 • только актуальные модели, разработанные с учетом современных требований дизайна;
 • все надгробия изготовлены из отборных каменных плит;
 • большой выбор цветов, фактур, их сочетаний.

Довірте свою пам'ять про близьку людину Granitber. Компанія запропонує вам величезний вибір різних одинарних монументів з граніту. Також можливе виготовлення надгробних плит по вашому ескізу.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner